K. A. M. CH.

Jak prowadzić spotkanie modlitewne? Jak w nim owocnie uczestniczyć? Jak korzystać z charyzmatów, tak by były zbudowaniem dla naszej wspólnoty i całej wspólnoty Kościoła? KURS ANIMACJI MODLITWY CHARYZMATYCZNEJ przynosi odpowiedzi na te pytania.

Jak żyć doświadczeniem pięćdziesiątnicy?
Jak sprawić, by to doświadczenie było
ciągle nowe i aktualne w naszych wspólnotach?
Co czynić, kiedy nasz entuzjazm słabnie?
Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej proponuje ci konkretne odpowiedzi na te pytania. To kurs, który daje praktyczne wskazówki dotyczące posługiwania charyzmatami w czasie spotkań modlitewnych. Na tym kursie odnajdzie się każda osoba ze wspólnoty, gdyż uczymy się tutaj zasad uczestniczenia oraz prowadzenia spotkania modlitewnego. Pozwala nam doświadczyć tego jak uwielbiać Ojca, który objawia się nam przez Jezusa w Duchu Świętym.
Celem tego kursu jest, aby w sposób uporządkowany przeżywać i prowadzić modlitewne spotkania charyzmatyczne.
Nie znajdziesz tu wymyślonych teorii, ale praktyczne rady płynące z doświadczenia w animacji charyzmatycznej prowadzonej zarówno w małych grupach, poprzez rekolekcje otwarte, skończywszy na prowadzeniu w uwielbieniu ludzi zgromadzonych na stadionie.

 

 Kurs poprowadzi: ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa

Czym jest sne?

Jest odpowiedzią na wezwanie Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji.W 1983 roku w przemówieniu na Haiti Jan Paweł II stwierdził, że Nowa Ewangelizacja powinna być "nowa w zapale, metodzie i środkach wyrazu". Zaproszenie do ewangelizacji zostało przede wszystkim podjęte w encyklice Redemptoris Missio oraz adhortacji apostolskiej Christifideles Laici.

Kontakt

Siedziba Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej znajduję się przy ulicy Staszica 38 w Koszalinie.


Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Telefon:783-390-033

Zapraszamy na :